yükleniyor...

Cizre Koltuk Yıkama

Cizre Koltuk Yıkama

Koltuklarınızı yıkama konusunda güvenle teslim edebileceğiniz hijyenik kurallara uyum göstererek koltuk yıkama hizmetlerinden en hızlı ve en kaliteli şekilde yararlanabilmeniz adına gerekli hizmeti vermekteyiz. Cizre de koltuklarınızın yıkama hizmetini evinize kadar gelip yüksek güçlü vakumlama, koltuk fırçalama makineleri ve anti bakteriyel temizlik ürünleri ile yıkama işlemini profesyonel bir şekilde  yapmaktayız.

Evlerdeki mobilyaların ve özellikle koltukların temizliği, özenli bir şekilde yapılması gereken bir temizliktir. Detaylı ve özenli bir temizlik yapılmadan koltukların uygun ölçüde temizlenmesi mümkün değildir. Aynı zamanda koltukların temizliğini sağlayabilmek, iş gücü de gerektiren bir alandır. Evlerimizin veya odalarımızın temizliğini kendi başımıza halledebilmemiz mümkün olsa da, koltuklarımızın temizliğini profesyonel bir yardım olmadan sağlamak fazlasıyla zor bir hale gelebilmektedir.

Koltuk temizliği sağlığınız için gereklidir. Kıyafetler birkaç günde bir yıkanırken koltukların yıkanmaması ciddi hastalıklara sebep olabilir. Biliyorsunuzki mikroplar çok küçüktür ve gözle görülmez. Bu olumsuzlukların oluşmaması, Aileniz ve Sağlığınız İçin firmamızdan destek alabilirsiniz.

Tecrübeli koltuk temizleme ekiplerimiz tam donanımlı olarak evinize gelirler. Hemen işe koyularak koltuk cinsi belirleyip uygun şampuanı püskürtme pompasına doldururlar. Kullanılan ürünler ithal koltuk temizliği ürünleridir. Bu pompa sayesinde kısa sürede tüm koltuğa deterjan uygulaması yapılmış olur. Özel yapım fırça ile ihtiyaç dâhilinde kir çıkartma işlemi uygulanarak koltuk kirinden arındırılmaktadır. Kirden arınan koltuğa makine aracılığı ile durulama yapılır. Koltuk son kontrole girer bu kontrolde kalan lekelerin tespitleri yapılır. Özel leke çıkarıcımız ile gereken tüm işlemler koltuğa uygulanarak son durulamaya geçilir. Son duruma yapıldıktan sonra koltuk kurumaya bırakılır. Yaz aylarında aynı gün koltukları kullanırsınız. 

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Yardım Hattı