yükleniyor...

Halı Yıkama

Cizre Halı Yıkama

Ev ve iş yerleri için ihtiyaç duyulan halı temizliğinde profesyonel çözümler sunmak üzere kurulan Sevgi Halı Yıkama Cizre bölgesinde hizmet vermektedir.

Bireysel ve kurumsal talepler için her zaman hızlı çözümler üreten ekibimiz, özellikle ayak altı olan ve tozları içine çeken halıların derinlemesine temizlenmesi için, profesyonel halı yıkama makineleri ve kimyasallarda halıları temizlemektedir.

Sağlığa zararlı olan hiçbir temizlik malzemesi kullanmayan ekibimiz, her zaman insan sağlığını önceliği olarak benimsemiş bir sisteme sahiptir.

Evde ve eldeki imkanlar bu hijyeni sağlamak için maalesef yeterli gelmez. Halı yıkama uzmanlık gerektiren bir iştir! İnsan sağlığı bizim için önemli, sizin için de öyle. Halı yıkama da uzmanlaşan ekibimizle değerli müşterilerimize sorunsuz, %100 garantili ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Gelin sizde deneyin farkı kendi gözlerinizle görün...
Halılarınız eski görüntüsüne kavuşurken sizde halılarınızın güzelliğini  keyifle seyretmiş oluyorsunuz.

Halılarınız özelliklerine göre tam otomatik ve yarı otomatik makinelerde temizlenmektedir. Tam otomatik halı yıkama makinelerinin kullanıldığı sistemlerde halı makineye verilir. Bu makineler yürüyen konveyör bant sistemine dayalı makinelerdir. Halı bant üzerinde ilerlerken farklı ünitelerden geçer. Bu işlemler sırasıyla ısıtma, şampuanlama, 2 ünite fırçalama (üst ve alt yüzeyinden), durulama, vakumlama, rulo ve sarmadır. Yarı otomatik makinelerde işlem sırası ise düz bir zeminde bulunan ilaçlanmış halı

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Yardım Hattı